Życzenia Wielkanocne

17.04.2022 | Informacje

Kochani Parafianie i drodzy Goście!

Parafia Radomyśl Wielki

„ZMARTWYCHWSTAL JEZUS NASZ PAN”.

Kochani Parafianie i drodzy Goście!

Święta Wielkiej Nocy to czas nadziei i otuchy; czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka. Niech Zmartwychwstały Chrystus oświeca drogi Waszego codziennego życia, obdarza błogosławieństwem i pomaga życie czynić szczęśliwym. Niech utwierdza Waszą wiarę w zwycięstwo dobra nad złem, życia nad śmiercią, miłości nad nienawiścią. Niech umocni w świętości oraz napełni Miłością i nadzieją Wasze serca, aby w nich zawsze był widoczny blask nadziei Zmartwychwstałego Chrystusa.

Życzymy Wam, aby Święta Wielkanocne przyniosły pokój, radość, miłość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha! Zdrowych, pogodnych świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja życzą…

Wasi Duszpasterze