Kosztorys prac konserwatorskich

Kwota netto

Kwota brutto

1.

Demontaż obiektu, wraz z zabezpieczeniem i transportem do pracowni konserwatorskich dot. kolumny, figury, płaskorzeźba

2.

Kolumny. Usunięcie wtórnych nawarstwień, impregnacja, prace stolarskie, wyrównanie powierzchni. Rekonstrukcja, scalenie odkrytej polichromii.

3.

Figury. Usunięcie wtórnych nawarstwień, impregnacja, prace snycerskie, wyrównanie powierzchni. Rekonstrukcja, scalenie odkrytej polichromii.

4.

Płaskorzeźba. Usunięcie nawarstwień, impregnacja, prace snycerskie, wyrównanie powierzchni. Rekonstrukcja, scalenie odkrytej polichromii.

5.

Demontaż obiektu, wraz z zabezpieczeniem i transportem do pracowni konserwatorskich, dot. struktura ołtarza, ozdobna ornamentyka, obraz

6.

Struktura architektoniczna ołtarza drewniana, polichromowana (drewno sosnowe). Dotyczy 40 m² powierzchni – usunięcie wtórnych nawarstwień.